Welcome to our website !

10 Ways to Wear Crop Top in Winter

By 13:54 , ,

Crop topy z osemdesiatych a deväťdesiatych rokov zažili v lete 2015 svoj comeback. Určite zapôsobili na mnohé z vás a cez letné horúce obdobia ste ich proste nemohli nechať ležať či už v obchode alebo v skrini. No teraz, keď je vonku toto chladné, zimné počasie ste ich museli odložiť späť do šuflíka a počkať si až do budúceho leta. 


Ja vám v dnešnom článku ukážem, ako si s troškou odvahy môžete crop topy znova vytiahnuť zo šuflíka a nosiť ho aj v tomto ročnom období. (Samozrejme to neplatí, keď sú vonku teploty okolo -10°C, haha!)Skvelou vecou na crop topoch je to, že perfektne pasujú ku high-waist džínsom alebo sukniam. Takže stačí sa len trošku pohrabať v obchodoch a nájsť nejaký crop top v teplejšom a hrubšom prevedení!
Odvážili by ste sa obliecť si crop top aj v zime? :)

You Might Also Like

6 komentárov

 1. Moc se mi líbí ten poslední outfit :) Kéž bych na crop topy měla postavu.. :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Achjooo. Ten komplet co je na posledním obrázku prostě nikde v obchodech neníí :(.
  http://blondegabi.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. já crop top zatím nemůžu ani v létě, ale hubnu, hubnu :D
  www.plesatazpevacka.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Na modelkách to vypadá vždy pěkně, ale potom si něco obleču v obchodě a zděsím se, co to je, takže asi zatím drop top neumím nosit, myslím, že mi nesluší, protože jsem malinká.
  Beauty by K.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Crop topy jsou boží, ale v zimě je prostě nenosím.. Hrozně mi totiž vadí, když mi 'lezou záda'. :D Takže jakmile přijde chladnější počasí, v ničem jiném než v dlouhých, zastrčených tričkách mě nepotkáte. hah

  nicoxmeow.wix.com/nicoblog

  OdpovedaťOdstrániť